EST ENG 
MENÜÜ MENÜÜ

Race Manager

2023. aastast programmi enam ei arendata. Soovijad saavad kasutada seni kuni programm veel töötab.

RaceManager on programm spordivõistluste tulemuste töötlemiseks. Programm on sobilik jooksu-, suusa-, ratta- või orienteerumisvõistluste läbiviimiseks, kus ajavõtt toimub kas käsitsi või elektrooniliselt täpsusega kuni 1/100sek. Programm toetab kuni 10 võistluse aegade summa tulemuste arvutamist.

 

  Programm ei vaja tööks eraldiseisvat välist andmebaasi mootorit. SQL-92’l põhinev andmebaasimootor on lisatud serverprogrammi erilitsentsita kasutaja jaoks. Sisemist SQL editori kasutades on võimalik teha vajalikke väljavõtteid või muudatusi mida programmi standardfunktsionaalsus ei võimalda.
Kõik protokollid genereeritakse kui staatilised HTML lehed. Protokollid tehakse kasutaja poolt kujundatava malli peale, mis võimaldab kasutada võistluse kodulehekülje kujunduse malle.
Võistlejate kiiremaks sisestamiseks on programmil sisemine andmebaas võistlejate kohta (lisatud on Eesti Orienteerumisliidu koodi omavate võistlejate andmete laadimine online andmebaasist). Samuti on võimalik importide võistlejate andmeid IVKst või teksti failist.
Serverteenuse abil on võimalik programmiga koos kasutada erinevaid programmi väliseid teenuseid - kommentaatori tugi, aegade sisestamine. TCP/IP’l põhinevat andmevahetusprotokolli kasutades on võimalik kasutajatel luua spetsiifilisi lahendusi, või kasutada Tak-Softi poolt loodud programme andmete sisestamiseks või kuvamiseks.
Programm toetab orienteerumisvõistluste läbiviimist koos SPORTident märkesüsteemiga. Radu on võimalik importida OCAD8 ja OCAD9 radade failist. Programmist on võimalik teha IOF XML formaadis väljund kolmandate (orienteerumis)programmide jaoks.
Valminud on programm SI-kaartide lugemiseks, kommentaatori programm ja programmid ajavõtuseadmete ühendamiseks (Tak-Soft AVS, EMIT RTR2, TagHeur CP520).
RaceManager kuulub ühtsesse võistluste haldamise programmide paketti koos SplitsServeri ja EventManageriga.
 

top