EST ENG 
MENÜÜ MENÜÜ

O-Starter – ülevaade

O-Starteri komplekt on mõeldud erinevate arendavate harjutuste läbiviimiseks. Süsteem koosneb oranžidest SPORTident jaamadest, SI-kaartidest, sadadest ettevalmistatud harjutusest ja lihtsalt kasutatavast tarkvarast. O-Starter toob lõbu ja vaheldust treeningutesse ning vaba aja veetmisse. See sobib igale kõigile -  lastele, õpilased, peredele, spordiklubidele või ettevõtetele. Harjutusi on erineva keerukuse astmega ja neid võib läbi viia individuaalselt või rühmana.

 

Eelised:

  •  Keha ja vaimu treenimine
  •  Treenib nii loogilist kui abstraktset mõtlemist
  •  Ideaalne koolidele õppetöö huvitavamaks tegemiseks
  •  Harjutused sobivad igale vanuserühmale
  •  Keskkonnasõbralikud harjutused
  •  Väga lihtne ja kiire seadistada ning kasutada
  •  Palju erinevaid harjutusi, mida on lõbus teha

 

Tehnoloogia

O-Starter kasutab spetsiaalseid SI-jaamu, mis paistavad silma oranži värvi poolest. Jaamad registreerivad SI-kaardi numbri ja salvestavad jaama koodnumbri SI-kaardile. Jaamad on spetsiaalselt ette valmistatud kasutamiseks harjutuste ja treeningute läbiviimiseks ning neid saab kasutada SI-8 kaartidega. Väljas saab kasutada jaamade paigaldamiseks vaiu, kõvadel pindadel on soovitav kasutada SPORTident koonuseid.

 

Erinevaid harjutusi on saduO-Starter sisaldab sadu Go4O harjutusi, mida saab sooritada minimaalsel alal 10m x 10m. Need harjutused on mitmekülgsed ja erineva raskusastmega. Kaardid on väikesed ja neid saab kasutada nii sise- kui välistingimustes. Koheseks kasutamiseks on saadaval sadu harjutusi erinevates kombinatsioonides. Igal harjutusel on kuus raskusastet, mis on spetsiaalselt ette valmistatud O-Starteri jaoks. Kaasa tuleb harjutuste kontrollimiseks vastavad failid.

Harjutuste hindamine

SI-kaardile salvestatakse stardi- ja lõpuajad ning kontrollpunktide tunnusnumbrid läbimise järjekorras. O-Starter komplektiga tuleb kaasa EasyGec tarkvara aga Eesti kasutajad saavad kasutada veelgi lihtsamat veebipõhist rakendust O-Kool. Loe O-Kooli kasutamise kohta pikemalt siit.

 

O-Starter komplekt

Komplektiga tuleb kaasa sobiv kohverSPORTident pakub erinevaid valmis komplekte. Komplektis on kõik vajalik harjutuste läbiviimiseks. Komplektid erinevad SI jaamade arvu poolest. Väiksemas komplektis on 16 kontrollpunkti jaama (4x4), suurimas 36 (6x6). Iga komplektiga tuleb kaasa 25 SI-8 kaarti, spetsiaalsed jaamad kaartide nullimiseks ja stardi- ning  finiši aja fikseerimiseks. Andmete kaardist lugemiseks on USB juhtjaam   ning vajalikud tarvikud jaamade halduseks. Kõik need on paigutatud kompaktsesse kohvrisse.

Komplektide hinnad algavad 2050€st.

 

Komplekte saab aga täiendada vastavalt soovidele. Saab lisaks võtta SI jaamu, kaarte, vaiu, koonuseid või mini termoprinteri millega kohapeal tulemusi väljastada.

 

Ostusoovi või küsimuste korral võta ühendust.

 

Koonused koos SI-jaamadega

 

top