EST ENG 
MENÜÜ MENÜÜ

SPORTident

Kõik mis vaja teada SPORTident märkesüsteemist!

 

Tegemist on Saksamaal SPORTidend GmbH poolt välja töötatud ja toodetud märkesüsteemiga. Märkesüsteem on mõeldud eelkõige orienteerumisvõistluste ajavõtuks ja kontrollpunktide läbimise kontrolliks. Süsteem koosneb kahest põhilisest komponendist :

  • SI-kaardist – elektroonilisest kiibist mis antakse võistlejale. SI kaart omab mälu, kuhu salvestatakse informatsioon kontrollpunkti läbimisest ja olenevalt versioonist, on võimalik salvestada kiibi mällu ka kasutaja andmed. SI kaartidest pikemalt on kirjutatud jooksjatele mõeldud lehekülgedel.
  • SI-jaamast – seade mis salvestab kiipi läbimise info (aja ja koodnumbri). Seadmed on mõeldud kasutamiseks välistes tingimustes ja neid on lihtne kasutada. Pikemalt saad lugeda SI kasutamisest korraldajatele mõeldud lehekülgedelt.

 

SI lahendust on võimalik kasutada erinevates kohtades. Kasutamine on lihtne ja seda on sobilik kasutada ka väiksematel võistlustel ja treeningutel. SPORTidenti kasutatakse matka-, koolitus-, tervise- ja paljudel teistel üritustel. Sellest, kuidas kasutada SPORTIdent märkesüsteemi, saad pikemalt lugeda siit.

 
SPORTident korraldajale SPORTident jooksjale Info

 

Oled korraldaja või soovid teada saada SPORTIdent riistvarast ja programmidest? SPORTident märkesüsteemi kasutajatele mõeldud teavet loe siit.

 

Täna on Eestis kasutatusel juba mitme põlvkonna versioone SI-kaarte (SI-5, SI-6, SI-8, SI-9 ja SI-pCard). Mis on nende erinevused ja millise on võimalused? Kuidas õigesti kasutada SI-kaarte? Vastused oma küsimustele SI kohta leiad sellelt leheküljelt.

SPORTident kaarte müüb:
OÜ Skvaier
c/o Mati Poom
50 74686
matip (at) hot.ee

 

Duncani veebipood
http://www.duncan.ee/

Hulgimüük ja tugi:
SI jaamad ja muu varustus
OÜ TAK R&D
info (at) tak-soft.com
 


SPORTident tootja kodulehekülg
(www.sportident.com)

Viited SI-maailma:

 

top