EST ENG 
MENÜÜ MENÜÜ

Orienteeruja märkmik

Kus hoiad Sina oma tulemusi?

Ainulaadne programm eelkõige orienteerujatele. Ei ole vahet kas oled tipptegija või käid metsas enda tervise nimel - see programm on kõigile.
Programm "Orienteeruja märkmik" (OM) on mõeldud statistikahuvilistele orienteerujatele. Kui seni olete oma võistluse statistikat kirjutanud märkmiku või kaardi servale, siis just nüüd on õige aeg astuda samm (ehk teha hüpe) infoühiskonda ja sisestada oma võistluste andmed programmi hoolde. Tasuks saate mitmesuguseid väljavõtteid ja statistikat oma võistluste kohta.

Orienteeruja märkmik

Hetkel ei ole võimalik laadida uuemat versiooni. Soovi korral kirjuta info{at}tak-soft.com


 

 

Teil on vaja sisestada peale metsaskäiku andmed ja programmi abiga saate analüüsida oma võistlust - hinnata objektiivsemalt vigu. Saate kirjutada võistluse kohta analüüsi, jäädvustada protokolli ja palju muud. Etapiaegade korral võite võrrelda kaasvõistlejate aegu ja teha järeldusi oma tulemustest. Võimalik on oma teekond digitaliseerida ja selle põhjal arvutab programm nii raja pikkuse kui ka läbitud teekonna (linnulennulise) pikkuse.

Et kõikki neid andmeid sisestada on programmis mitmeid abilisi. Viisardite abil on võimalik lugeda andmed Polar pulsimõõtjaga tarkvarast (PCChoach või Polar Precision Performance Software) , SPORTident kaardist (vajalik SI juhtjaama olemasolu) jne. Lisaks on võimalik pidada oma orienteerumiskaartide andmebaasi.

Lisavõimalusena pakub programm võistluste kalendrit, kuhu saate sisestada võistlused ja teha endale isikliku hooaja kalendri. 


top