EST ENG 
MENÜÜ MENÜÜ

Ära kaota SI kaarti!

SI kaart nöörigaSPORTidenti märkeviis on meie orienteerujate poolt hästi omaks võetud ja järjest rohkem võistlejaid ostab endale isikliku SPORTident kaardi. Et vajalik ja hinnaline seade võistlushoos kaduma ei läheks, anna väikese juhise kuidas teha ärakaotamisvastast "lisavarust".

Kõige lihtsam on see ise valmistada. Selleks võtke umbes 30..35cm pikkune pael või nöör. Pael peaks olema piisavalt tugev ja mitte liiga peenike (muidu soonib ja kasutamine on ebamugav).
Paela üks ots siduge läbi SI kaardis oleva augu (paras auk on kohe pärast näpukummi kaardi otsas). Teise otsa tehke jooksva aasaga silmus.

Märke tegemineKasutamiseks pange käsi läbi silmuse ja tõmmake silmus koomamale. Seejärel asetage SI kaart näpuotsa. Kui pael on liiga pikk, siis sõlmige SI kaart lähemale. Sõlmed võib kinni sulatada või liimida, siis ei ole ohtu et sõlm võiks lahti minna või nöör jooksma hakata.
Paraja pikkusega nöör ei sega jooksmist ja lubab unustada SI kaardi kadumise mure.

Kes ise ei soovi teha, siis OÜ Skvaier müüb kiirkinnitusega nööre SI kaartide jaoks. Küsi suurematelt võistlustelt või päevakutelt!

Okas päkka!
 


top