EST ENG 
MENÜÜ MENÜÜ

Programmid Androidile

Siit leiad mõned Android seadmetele kirjutatud rakendused (äpid). Lisaks Google Play's avaldatud rakendustele võib siit lehelt leida mõned (veel) avalikustamata rakendused.

 

Mobo logoMOBO - mobiiliga orienteeruma!

Mobo rakendusValminud rakendus, kus traditsiooniline orienteerumine on ühendatud kaasaegse nutitelefoniga. Nüüd on võimalus oma vaimu ja füüsist arendada orienteerumise püsiradadel kasutades navigeerimiseks Androidiga nutitelefoni.

Rakendusest täpsemalt loe: http://mobo.osport.ee

Taksomeeter

Sõidukulude jagamise äpp. Lae Google Playst.

 

 


Aegunud äpid

minu eOL minu eOL

Android telefonidele tehtud minu esimene avalik äpp mis laetav nüüd ka Android marketist. Minu eOL on tehtud Eesti Orienteerumisliidu koduleheküljel oleva info mugavamaks kättesaadavaks tegemiseks väikesel mobiili ekraanil. Esimene versioon võimaldab:

  • Lugeda EOLi uudiseid
  • Eeloleva nädala võistluste ja päevakute nimekiri
  • EOLi koodi otsimine, SI numbri ja litsentsi info
  • 10km raadiuses olevate kaartide nimekiri ja info

Installi äpp siit

Euro konverterEuro konverter

(minu)Euro arvutiEsimene avalik programm ehk veel üks versiooni Eurokalkulaatorist. Konverteerib sisestatud summa Eesti kroonidest Eurodesse ja vastupidi. Programm näitab ära ka kasu/kahju mis tekib vastupidi teisendamisel.

Programmi laadimiseks (12kB) sisesta oma Android telefoni järgmine aadress: www.tak-soft.com/android/EuroKonverter.apk või kasuta kõrval olevat QR koodi.
Euro Konverter

top