EST ENG 
MENÜÜ MENÜÜ

Minu Raha 8

Minu Raha

Minu Raha Windows 8 versioon nüüd saadaval!

 

Minu Raha on Sinu personaalne abiline rahaasjades. Sisestades igapäevaselt oma tulud ja kulud, näitab rakendus kuhu teenitud raha kulub ning annab infot oma eelarve paremaks planeerimiseks.

 

Esmasel käivitamisel luuakse algne tulu- ja kululiikide (kontode) nimistu. Täienda seda vastavalt oma soovidele – kui detailselt soovid näha oma raha kulutamist.

Nimistus on 3 liiki– raha (pangad, rahakott [konto numbrite vahemik 100..199]), sissetulekud (töötasud, muud tulud [200..399]) ja väljaminekud (Toit, elamiskulud, transport jne [400..999]). Summa ehk grupi konto korral arvutatakse kokku määratud vahemiku tehingute summa.

 

Tehingute sisestamisel vali kust raha tuli (näiteks pangast või töötasust) ja kuhu raha läks (vastavalt toidule, panka vms). Ühele tehingule saad lisada mitu rida (nii nagu see on arvel/tšekil).

 

Esimene versioon Windows 8'le sisaldab esmast funktsionaalsust - tehingute sisestamine ja põhilised aruanded. Kui rakendus võetakse positiivselt vastu, siis lisan kõik Minu Raha 1997 versioonis olevad aruanded ja isikliku eelarve jälgimise funktsionaalsuse.

 

Minu Raha 8 eellaseks on Minu Raha 1997 aasta versioon.

 

LAE programm Windowsi Poest

 

Description in English


top