Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


osport:simsm

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Next revision
Previous revision
osport:simsm [2012/04/04 13:43]
taksoft tekitatud
osport:simsm [2016/03/01 16:34] (Hetkel kehtiv)
Rida 5: Rida 5:
 Programmeerimiseks on vajalik programm SI-Config -- selle saab laadida SPORTident lehelt: [[http://​www.sportident.com/​en/​en-support/​software.html|SI Config]] Programmeerimiseks on vajalik programm SI-Config -- selle saab laadida SPORTident lehelt: [[http://​www.sportident.com/​en/​en-support/​software.html|SI Config]]
  
-Samast kohast saab ka draiveri USB SI-jaamale. Draiver tuleb enne installeerida.+Samast kohast saab ka draiveri USB SI-jaamale. Draiver tuleb arvutisse esmalt ​installeerida!
  
-Vali **OTSE** programmeerimine ja õige COM port (USB seadmetel COM pordi number võib muutuda vastavalt sellele millisesse porti on jaam pandud).+Määra SI-Configi keeleks "Eesti keel"​. ​Vali **OTSE** programmeerimine ja õige COM port (USB seadmetel COM pordi number võib muutuda vastavalt sellele millisesse porti on jaam pandud).
  
 SI-juhtjaam tuleb programmeerida järgmiste seadetega: SI-juhtjaam tuleb programmeerida järgmiste seadetega:
Rida 15: Rida 15:
   * **Seiska kui mälu on täis**-- siis ei kirjutata kaarte mälus üle. Juhtjaamal on mälu umbes 500 SPORTiden p-Cardi jaoks. SI-6 kaart võtab 2 pCardi mäluosa.   * **Seiska kui mälu on täis**-- siis ei kirjutata kaarte mälus üle. Juhtjaamal on mälu umbes 500 SPORTiden p-Cardi jaoks. SI-6 kaart võtab 2 pCardi mäluosa.
  
-{{:osport:si_msm.jpg?​277x426}}+{{:osport:si_msm1.jpg?​277x426}}
  
 ===== Andmete mahalugemine ===== ===== Andmete mahalugemine =====
Rida 28: Rida 28:
 Peale üritust loe andmed maha SI --lugejaga (viite laadimisele leiab maaspordi mängude veebist, administreerimise alt). Peale üritust loe andmed maha SI --lugejaga (viite laadimisele leiab maaspordi mängude veebist, administreerimise alt).
  
-{{:osport:si_msm.jpg?​439x186}}+{{:osport:si_msm2.jpg?​439x186}}
  
   - Vali õige COM port, kuhu on ühendatud SI juhtjaam   - Vali õige COM port, kuhu on ühendatud SI juhtjaam
osport/simsm.txt · Viimati muutnud: 2016/03/01 16:34 (väline muutmine)